Ta część naszej oferty skierowana jest głównie do Firm produkcyjno-handlowych. Obecnie najczęściej stosowanym sposobem przedstawienia produkowanego lub sprzedawanego towaru, jest zwykłe zdjęcie robione z jednej perspektywy, czasem jest to więcej ujęć. To wszystko. Taki sposób prezentacji jest jednak mało precyzyjny i nie oddaje w pełni cech i wyglądu produktu.

Każde niedopowiedzenie rodzi oczywiste wątpliwości u odbiorcy, brak pełnego obrazu produktu również. Może to wydłużyć czas podjęcia decyzji zakupowej lub, co gorsza, odbiorca może zaniechać transakcji. Mając na uwadze powyższe względy, proponujemy Państwu fotografię produktu w perspektywie 360 stopni. Przy zastosowaniu tej techniki prezentacji produktu, odbiorca ma możliwość obejrzenia go z każdej perspektywy i tak długo jak chce.

Dodatkową zaletą proponowanego typu ekspozycji towaru, jest możliwość manipulacji tłem i cieniami a raczej ich brakiem. Ta technika zwana jest bezcieniową. Jej celem jest maksymalne wyeksponowanie koloru, tekstury i kształtu przedmiotu, odbiorca dzięki temu skupia się na tym, na czym nam najbardziej zależy. Każdą z wyżej wymienionych cech produktu można dzięki wiedzy i technice jaką posiadamy, dotatkowo podkreślić. Oczywiście mamy możliwości dowolnego manipulowania zmiennymi, takimi jak świtatło czy tło, zgodnie z wymaganiami Klienta.

 

 

Prezentacja wideo 360 stopni 4k wnętrza samochodu

Wnętrze samochodu w postaci interaktywnej panoramy 360 stopni