Profesjonalizm

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, ale nie to czyni nas profesjonalistami. Wiedza, doświadczenie i umiejętności, którymi wspieramy Państwa przy realizacji wszelkich projektów, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami. Dopiero tutaj możemy mówić o profesjonalizmie.

Wirtualny spacer

Jest to najlepszy i najnowszy sposób przedstawienia promowanego obiektu czy miejsca w internecie.
Możliwości jego wykorzystania jest tyle co pomysłów.

Google street view

Zaproś klientów do siebie, aby poznali atmosferę i wystrój Twojej Firmy za pomocą dobrze znanej technologii Google Street View.

Gigapanoramy

Posiadając lub zarzadzając obiektem o wyjatkowych walorach architektonicznych lub widokowych warto zastanowić się nad wyeksponowaniem właśnie ich w formie Gigapanoramy, czyli zdjęcia o bardzo dużej dokładności.

Fotografia produktowa

Wraz z rozwojem rynku e-commerce pojawiają się nowe możliwości, ale też wyższe wymagania klientów. Tylko zdjęcia wysokiej jakości, wykonane odpowiednią techniką potrafią „sprzedawać obrazem”.

Fotografia produktowa 360

Proponujemy Państwu fotografię produktu w perspektywie 360 stopni. Przy zastosowaniu tej techniki prezentacji produktu, odbiorca ma możliwość obejrzenia go z każdej perspektywy i tak długo jak chce.

Strony www

Naszą domeną są strony internetowe w pełni konfigurowalne i zarządzane przez Klienta. W przypadku potrzeby naniesienia jakiejkolwiek zmiany nie ma potrzeby wnoszenia opłaty za kolejną usługę.

Kreatywność

Niestandardowe projekty w których liczy się innowacyjne podejście do tematu – to nasz chleb powszedni. Zrobimy wszystko aby wyeksponować indywidualne cechy Państwa produktu w fotografii reklamowej, wizerunkowej, street view lub spacerze wirtualnym.

Zaangażowanie

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, i dzięki temu „czujemy go”. W efekcie czego, otrzymują Państwo wsparcie nie tylko na etapie realizacji projektu ale również w fazie postprodukcyjnej.

Global coverage

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean ipsum enim.